SIKÇA SORULAN SORULAR

OFİSİNİZ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ


 1. Neden telefon faturaları paketlere dahil edilmiyor?

  Diğer faturalar hesaplanabilir ortalama değerleri olan faturalardır. Ancak telefon faturası değişken özelliklidir. Dolayısıyla hizmet paketine dahil edilmesi durumunda en yüksek bedelden ya da ortalama değer üzerinden maliyet hesabı yapılacağı için çok kullananın faturasını az kullanan ödemek zorunda kalmaktadır. Kullanıcıların kendi faturasını ödemesinin daha adil ve şeffaf olacağı açıktır.

 2. Sektörün yasal dayanakları nelerdir?

  Sektör, 82.11 nace kodlu “kombine büro yönetimi” isimli sektördür. Resmi kurumlar tarafından onaylanmış tamamen yasal bir sektördür. 

 3. Hazır Ofis nedir?

  Hazır ofis, kullanıcıların bilgisayarını alıp gelebileceği bir ofis modelidir. Fatura takibi yapmadan ya da mobilya masrafına girmeden kullanım hakları tamamen kullanıcıya ait olan tam donanımlı bir ofise sahip olurlar. Ayrıca asistanlık hizmetlerini tamamlayan ücretsiz ikramlar, kullanıcılar ve kullanıcıların misafirleri için her an hazırdır. Kullanıcı ofiste olmasa da misafirleri profesyonelce ağırlanır. Kullanıcının spesifik ihtiyaçlarını yönetmek Office Ankyra‘nın sorumluluğundadır.

 4. Sanal Ofis nedir? Telefon trafiğim nasıl yönetilir?

  Sanal ofis, kullanıcının ofisi yoğunluklu olarak iş görüşmeleri için kullandığı bir ofis paketidir. Bu pakette kargo takibi de mevcuttur. Kargonuzla ilgili bütün işlemler tarafımızdan yönetilir. Bu paketin hassas noktası telefon trafiğidir. Kullanıcı, isterse adına tanımlanmış telefonu ile ilgili farklı karşılama senaryoları oluşturabilir. Bu senaryoların her biri Office Ankyra tarafından oluşturulmuş ve doğan masrafların ödemeleri tamamen şeffaf hale getirilmiştir. Gelişen teknoloji sayesinde “IP Telefon” denen bilgisayar tabanlı bir teknoloji oluşmuştur. Bu teknoloji sayesinde istenirse 100 lerce farklı numara tek merkezden yönetilebilmektedir. Ayrıca istenirse kullanıcı ofiste olmasa da gelen çağrı asistan tarafından karşılanıp sonrasında kullanıcıya aktarılabilmekte ya da telefon santrali tarafından karşılanıp tuşlama seçenekleriyle, farklı senaryolar oluşturulabilmektedir. Kullanıcıların kendi iş modellerine uygun senaryonun oluşturulması için gereken danışmanlığı Office Ankyra‘da bulabilirler.

 5. Ankara sanal ofis firmalarından Office Ankyra’nın farkı nedir?

  Ankara sanal ofis firmaları içerisinde kullanıcısını merkeze koyan anlayışıyla Office Ankyra özel bir yerde durmaktadır. Firmamız, 2017 yılından beri 200 kullanıcıya hizmet vermiştir. Kullanıcılarımıza verdiğimiz hizmetlerde pek çok zaman kulanıcıların müşteri adaylarını, telefonda yada fiziki olarak ilk biz karşıladık.Bu anların ruhuna uygun davranışlarımızla kullanıcılarımızın faydasına hareket ettik. Asistanlık hizmetine organik ve canlı bir ilişki olarak bakmamız en önemli artımızdır.