SANAL OFİS

Sanal ofis, fiziki ofise ihtiyaç duymayanların tercih edeceği bir ofis türüdür. Günümüzde fiziki ofis kiralamak çok ağır bedellere mâl olabilir. Ofis ihtiyacı duyacak kişiler de sürekli olarak kullanmayacağı bir yere para ödemesi patronları maddi anlamda sıkıntıya sokabilir. İhtiyacınız olan sanal ofisi uygun fiyatlardan kiralayıp maddiyat açısından kendinizi rahatlatabilirsiniz. Ayrıca sanal ofis paketleri sizlere ayrı bir prestij katar. İhtiyacınız olan kolaylığı sağladıktan sonra işinize çok daha kolay bir şekilde odaklanabilirsiniz. Ofisinizde yapacağınız toplantılara odaklanabileceğiniz için toplantılarınız çok daha başarılı geçecektir. Kargo, çağrı ve ofise gelebilecek olan misafirlerin tümü Office Ankyra ekibimiz tarafından karşılanır. Misafirleriniz ve çağrılarınız profesyonel ekip tarafından karşılanacağı için kimseye mahcup olma durumuna düşmezsiniz. Aylık yüksek ofis kiraları vermek yerine bütçenizi daraltarak çok düşük ücretler ile yine aylık ofis kiralamasını yapabileceksiniz. Aynı zamanda ofiste toplantıya ihtiyacı olacaklar için de çözümlerimiz bulunmaktadır. Sadece toplantı için kullandığınız kadar para ödersiniz. Kullanmadığınız durumlarda ek ücretler faturaya yansımaz.

 

Sanal Ofis Avantajları Nelerdir?


Sanal ofis avantajları arasında öncelikle düşük maliyet bulunur. Günümüzde fiziki ofis kiraladığınız zaman bunun maliyeti 1,500 TL’den aşağı olmamaktadır. Ofis büyüklüğüne göre çok daha yüksek ücretler de ödeyebilirsiniz. Fakat sanal ofis sayesinde bu ücreti çok daha aşağılara çekecek ve yine aylık ödeme yapacaksınız.

Sanal ofisin sizlere sunduğu bir diğer önemli avantaj ise sizin işinize odaklanmanızı sağlamasıdır. Gelen misafir, çağrı, kargo gibi işlemlere biz bakacağımız için sizin dikkatiniz dağılmayacak ve işinize odaklanabileceksiniz. Şirketinize ait ofisin yönetiminden biz sorumlu olacağız. Böylece siz şirket yerinde daha büyük işler kovalayabilecek, sürekli ofise git gel yapmak zorunda kalmayacaksınız. Çoğu şirket sahibi ofise git gel yapmaktan kendi işine odaklanamaz ve çalışanlarına ilgi gösteremez durumdadır. Bu yüzden şirket üzerindeki çalışma performansı yarı yarıya düşmektedir. Sanal ofis sayesinde siz bu duruma düşmeyecek, hem çalışanlarınıza hem de işinize gerekli ilgiyi gösterebileceksiniz. Toplantı yapmanız gerektiği zaman da ofisi kısa süreliğine kiralayabilecek, şirket içi veya şirket dışı kişilerle kaliteli ortamda toplantı yapabileceksiniz.

Ofis Çözümleri


Bize Ulaşın


  • Güzeltepe Mah. Abidin Daver Sok. 7/1 Çankaya / ANKARA

  • 0312 704 0 704

  • 0312 704 0 705

  • info@officeankyra.com.tr